Rendszerszervező/Analitikus (BM-10019)

2020-09-01-Budapest-Information Technology
Megbízónk egy banki informatika területén működő vállalat multinacionális vállalat meglévő csapatának bővítésére keres Business Analyst/ Analitikus munkatársat.
Feladatok:

• A cégnél alkalmazott IT háttér-alkalmazások elemzése, továbbfejlesztése és karbantartása
• Megrendelő igényeinek elemzése és a folyamatokkal kapcsolatos know-how fejlesztése
• IT megvalósítási javaslatok kialakítása és végrehajtása, költségbecslés
• Kommunikáció és interfész menedzsment a szomszédos termékcsoportokkal
• Az adat / funkció modell változásainak dokumentálása és kidolgozása
• Szakmai támogatás a műszaki fejlesztési szakaszban
• Tesztesetek definiálása, elvégzése
• Technikai támogatás az ügyfél általi elfogadáshoz és a működéshez
• Incidenskezelés működés közben, hibaelemzés / -javítás
• Kapcsolattartás a megrendelővel

Ezzel várunk:

• A legmodernebb folyamatmegoldásokkal (pl. JIRA, Confluence) dolgozunk. Szervezetileg kicsi, dinamikus, határokon átívelő megoldó csoportok formájában, agilis megközelítésekkel és módszerekkel
• Központi iroda Budapesten, rugalmas munkaidő-modell telework lehetőségekkel, valamint vonzó fizetési / bónuszrendszerek
• Szervezett onboarding, képzésekkel segítjük a könnyebb beilleszkedést belépéskor
• Munkahelyi nyelvoktatás

Elvárásaink:

• Befejezett vagy folyamatban lévő informatikai tanulmányok
• Informatikai szoftverek fejlesztésében szerzett tapasztalat
• Agilis módszerek ismerete
• Mainframe környezetben szerzett ismeretek előnyt jelentenek
• DB2 / SQL adatbáziskezelő rendszerek ismerete
• Biztosítási ismeret előnyt jelent
• Kommunikáció képes német nyelvtudás

Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette az érdeklődését, MS Word formátumú, angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát küldje be a marta.bakos@jobsgarden.hu e-mail címre.

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677

Vezetékes: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30