Senior Linux rendszermérnök (TB-9296)

2019-04-08-Budapest-IT/Telekom
Partnerünk küldetése, hogy komplex infokommunikációs szolgáltatásokat nyújtson a közép-és nagyvállalati, és intézményi ügyfélkör számára. Nemcsak részfeladatokra nyújt professzionális megoldást, hanem átfogó választ kínál az összetett üzleti kihívásokra is, biztosítva az ügyfelek informatikai és távközlési igényeinek teljes körű kielégítését.

Partnerünk jelenleg új munkatársat keres a Műszaki Igazgatóságának üzemeltetési csapatába, Senior Linux Rendszermérnök/b> pozíció betöltésre.

Feladatok:

• Linux rendszerek és a hozzá tartozó alkalmazások rendszerszintű tervezése, implementálása, üzemeltetése, frissítése, hibák felderítése és elhárítása, ITIL folyamatok szerint.
• Architekt csoport támogatása ügyféligények felmérésében, ajánlatok tervezésében.
• Üzemeltetési dokumentációk írása és napra készen tartása.

Elvárások:

• Szakirányú felsőfokú végzettség vagy ezzel egyenértékű szakirányú munkatapasztalat
• Több éves Linux üzemeltetési tapasztalat több céget kiszolgáló környezetben
• Erős Linux hálózati ismeretek;
• RHEL (CentOS), Ubuntu (Debian) operációs rendszerek mélyebb ismerete
• A Linux alkalmazások telepítésében szerzett üzemeltetési gyakorlat
• Angol nyelvtudás (társalgási szint)

Soft Skillek:

• Csapatszellem;
• Önálló, megfontolt, precíz munkavégzés;
• Proaktív és megoldásközpontú szemlélet;
• Jó kommunikációs képesség

Mit kínálunk?

• korszerű technológiai környezet
• Távmunka lehetőség
• szakmai fejlődési lehetőség és szakmai kihívás
• versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30