Adózási munkatárs (SZJ-9306)

2019-04-10-Budapest-Könyvelés/Pénzügy
Gyártószektorban tevékenykedő multinacionális partnerünk megbízásából tapasztalt jelentkezőket keresünk a következő pozícióba: Adózási munkatárs
A pozíció határozott idejű szerződést kínál (2021.12.31-ig)

Feladatok:

• Adóbevallások elkészítése (ÁFA)
• Banki kapcsolattartás (bankgarancia ügyintézés, utalási folyamatok intézése)
• Adózási kérdésekben megfelelő támogatás (pl. kereskedők felé)
• Számlázási folyamatok támogatása
• SAP vevői törzsadat karbantartás

Elvárások:

• Felsőfokú gazdasági végzettség
• 3 év releváns szakmai vagy könyvelői tapasztalat
• Adótanácsadó végzettség előnyt jelent
• Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban (német nyelvismeret előny)
• SAP vállalatirányítási rendszer ismerete előny

Amit kínálunk:

• Gyermekgondozási támogatások
• Orvosi szolgáltatások
• Dolgozói kedvezmények
• Különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek
• Helyi parkolás
• Tér a kreativitásnak
• Városi infrastruktúra

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30