Információbiztonsági audit- és szabályozási tanácsadó (TB-9302)

2019-04-10-Budapest-IT/Telekom
Nagy múlttal rendelkező pénzügyi szektorban tevékenykedő partnercégünk Információbiztonsági audit- és szabályozási tanácsadó pozícióba keres kollégát budapesti irodájába.
Amit nyújtunk:

• Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak
• Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
• Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt
• Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben
• Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör
• Fejlődő és innovatív vállalati háttér
• Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag

Feladatok:

• Információbiztonsági külső auditok (felügyeleti szervek, külső hatóságok, kártyatársaságok stb.) és belső ellenőrzések támogatása, státuszjelentések készítése, az intézkedési tervek nyomon követése
• Információbiztonsági szabályozó dokumentumok készítése, véleményezések, jogszabályi változások lekövetése
• Információbiztonsági kockázatelemzési feladatok ellátása
• Termékleírások, szerződések, előterjesztések, bizottsági anyagok információvédelmi szempontú véleményezése, állásfoglalások kiadása
• Részvétel a Bank biztonságtudatossági tevékenységének irányításában
• Részvétel a Bank információbiztonsági csoportirányítási feladataiban: kapcsolattartás a hazai és a külföldi leányvállalatokkal, irányelvek meghatározása, akvizíciók támogatása

Téged keresünk, ha:

• Legalább 3 éves, információbiztonság területén szerzett releváns tapasztalattal rendelkezel, és birtokában vagy az információbiztonsági szabványok, fontosabb ajánlások ismeretének
• Társalgási szintű angol nyelvismerettel rendelkezel
• Kiváló a kockázatkezelési és elemzési készséged
• Gondolkodásod strukturált, problémát megoldani akarod
• Szeretsz szóban és írásban kommunikálni és a dokumentációs képességek, jártasság szabályzatok, eljárásrendek készítése és kommunikációja is közel áll Hozzád
• Nyitott vagy szakmai információk megszerzésére és a folyamatos fejlődésre
• Együttműködési képesség ugyanúgy ott van Benned, mint a megbízhatóság, és a precízitás
• Főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezel

Előnyt jelent
• Pénzügyi szektorban és/vagy csoportszintű működésben, multinacionális nagyvállalatnál szerzett tapasztalat
• Nemzetközi minősítés (CISA, CISM, CISSP stb.), egyéb releváns tanfolyamok és vizsgák

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30