Tesztkoordinátor / Szoftvertesztelő (BM-9790)

2020-01-17-Budapest-Information Technology
Megbízónk egy banki informatika területén működő vállalat multinacionális vállalat meglévő csapatának bővítésére keres Tesztkoordinátor / Szoftvertesztelő munkatársat.
FELADATOK:

– Junior tesztelők koordinálása
– Teszttevékenységek és erőforrások tervezése és ütemezése
– Tesztelés a tesztkoordinációs feladatok mellett
– Tesztesetek határidőre való végrehajtása
– Hibaelemzés és hibák riportálása a teljes tesztelési folyamat során
– Végrehajtott tesztek eredményeinek dokumentálása
– Együttműködés, folyamatos napi kommunikáció az osztrák anyacég munkatársaival

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:

– Kommunikációképes német nyelvismeret
– Pontos és strukturált munkavégzés
– Banki területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

AMIT KÍNÁLUNK:

– Átfogó betanulási folyamat biztosítása mellett kihívásokkal teli és érdekes tevékenységet fejlődési lehetőséggel
– Szakmailag magasan képzett, jelentős IT tapasztalattal rendelkező munkatársakat, befogadó munkahelyi légkört
– Rugalmas munkaidőt
– Esetenként otthoni munkavégzési lehetőséget
– Versenyképes bérezést, egyéb juttatásokat

Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette az érdeklődését, MS Word formátumú, angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát küldje be a marta.bakos@jobsgarden.hu e-mail címre.

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30