Junior webfejlesztő (BM-9789)

2020-01-17-Budapest-Information Technology
Megbízónk egy banki informatika területén működő vállalat multinacionális vállalat meglévő csapatának bővítésére keres junior webfejlesztő munkatársat.
FELADATOK:
• Web alapú megoldások agilis fejlesztése és karbantartása
• Felelősségvállalás a szoftver megvalósításáért és minőségéért
• Részvétel agilis szoftverfejlesztői csapatmunkában
• Együttműködés, napi kommunikáció az osztrák anyacég munkatársaival

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:
• HTML5, CSS3 és JavaScript ismeretek
• Magabiztos fellépés, jó szociális képesség
• Önálló, strukturált gondolkodásmód
• Német nyelvtudás

ELŐNY:
• TypeScript ill. Angular 7 tapasztalat
• SASS/Less ismerete
• UX design ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:
• Átfogó betanulási folyamat biztosítása mellett kihívásokkal teli és érdekes tevékenységet fejlődési lehetőséggel
• Szakmailag magasan képzett, jelentős IT tapasztalattal rendelkező munkatársakat, befogadó munkahelyi légkört
• Rugalmas munkaidőt
• Otthoni munkavégzési lehetőséget
• Versenyképes bérezést
• Munkahelyi nyelvtanulást

Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette az érdeklődését, MS Word formátumú, angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát küldje be a marta.bakos@jobsgarden.hu e-mail címre.

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30