Területi képviselő (Utasbiztosítások) (HE - 9734)

2019-11-14-Budapest-Értékesítés/Marketing
A leendő munkatárs feladatai:

• kapcsolattartás a területi partnerekkel, utazási irodák képviselőivel,
• utazási irodák látogatása, szakmai promóciós feladatok végzése, az utazási irodák biztosítás értékesítési tevékenységének rendszeres felügyelete, támogatása és a vállalati érdekek érvényesítése, elsősorban kelet-magyarországi és budapesti partnereinknél.
• aktív részvétel a vállalati célok és előírások teljesítésében,
• területre vonatkozó akcióterv megvalósítása, illetve részvétel az üzleti tervezésben és piaci elemzésben,
• értékesítési hatékonyság és kiválóság biztosítása, a terület profitabilitásának biztosítása,
• partneri együttműködési szerződések előkészítése, követése, kezelése,
• termékfejlesztésben való aktív részvétel területi visszajelzéseken keresztül,
• ügyfélközpontúság és magas szakmai minőség képviselete valamennyi interakció során,
• rendszeres és eseti jelentések elkészítése.

A jelentkezés feltételei:

• 1-3 év releváns értékesítési területen szerzett tapasztalat,
• önálló- és csapatmunkára való képesség,
• kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség,
• eredményorientáltság,
• ügyfélorientált, etikus értékrend,
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű.

Előnyt jelent:

• angol nyelvtudás szóban és írásban előny
• felsőfokú gazdasági végzettség előny,
• utas- és/vagy egyéb biztosításértékesítésben szerzett tapasztalat
• üzleti tervezésben, piacelemzésben való jártasság előny,

Amit kínálunk:

• kihívásokkal teli, változatos munkakört,
• nagyfokú önállóságot,
• folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget,
• barátságos, modern munkakörnyezetet segítőkész kollégákkal,
• munkaviszonyt teljes munkaidővel,
• alapbérből és értékesítési jutalomból álló juttatási csomagot Cafeteriával,
• hozzájárulást a saját gépjárművel történő munkavégzés költségeihez, valamint további munkavállalói lehetőségeket.

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30