Banki könyvelő (HÉ-9731)

2019-11-13-Budapest-Könyvelés/Pénzügy
Ha csatlakozol hozzánk, a következő feladatok várnak rád:

– Bankszámlakivonatok teljeskörű könyvelése
– Átlagár kalkulációk végrehajtása különböző devizanemek esetén
– Eltérésekből eredő hibák felismerése és javítása
– Auditokban való aktív részvétel
– Havi, negyedéves, és éves zárások koordinációja
– Elhatárolások kalkulációja, könyvelése
– Társosztályokkal való kapcsolattartás (AP, AR, GL)
– Folyamatfejlesztési lehetőségek
– Külföldi leányvállalati migráció koordinálása, támogatása

Követelmények:

– Végzettség közgazdasági vagy pénzügyi területen
– Minimum 2 év releváns tapasztalat
– SAP (FI) ismerete
– Kommunikációképes angol nyelvismeret
– Ügyfél- és szolgáltatásorientált gondolkodásmód
– Proaktivitás
– Stressztűrő képesség
– Jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent:

– Hasonló területen szerzett tapasztalat
– Banki termékekkel kapcsolatos ismeretek

Munkavégzés helye:

– Budapest III. kerület

Kezdés ipőpontja:

– 2019. december

Amit mi tudunk nyújtani:

– Fejlődési lehetőség egy nemzetközi nagyvállalatnál
– Emberközpontú vállalati kultúra
– Tréning lehetőségek

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30