Java fejlesztő (SE-9729)

2019-11-13-Budapest-IT/Telekom
Dinamikusan bővülő partnerünk számára keresünk tapasztalt Java fejlesztő kollégákat.
Legyen szó pénzügyi szektort, egészségügyi területet érintő fejlesztésről, vagy akár HR folyamatokat támogató termékről, jól működő rendszereket szállítanak. Fontos a minőség, hiszen nagy user számú, jövőbiztos rendszereket fejlesztenek.
Feladatok

– Java alapú web fejlesztés
– Saját termékek továbbfejlesztése, új termékek kialakítása
– Vékony kliens és mobil alkalmazások szerver oldali interfészeinek megtervezése
– Esetenként kisebb fejlesztői teamek szakmai munkájának napi felügyelete
– Feladatok darabolása, kiosztása
– Oktatások, mentoring, tudásmegosztás

Elvárások

– 3-5 év Java fejlesztési tapasztalat
– Minőségi, jól szervezett, biztonságos kód írása
– Git verziókövető ismeretek
– ORM ismeretek, adatbázis ismeretek, Jenkins, IntelliJ fejlesztőkörnyezet, Maven és JUnit ismeret,
– Spring, Scrum, agilis módszertanok
– Csapatjátékos

Előny:

– vállalkozói jogviszony
– csapatvezetési tapasztalat
– angol nyelvtudás

Amit kínálnak:

– Versenyképes munkabér + prémium
– Főállás vagy vállalkozói jogviszony
– Laptop, telefon
– Rugalmas munkaidő
– Izgalmas szakmai kihívások, legfrisebb technológiák
– Társadalmilag hasznos projektek
– Elsősorban csapattársat és nem munkatársat keresnek
– A cég nyitott az új technológiákra, ha van egy jó ötleted, nagy eséllyel megpróbálják integrálni azt
– Nagyon magas szakmai színvonal
– Elfogadó és támogató környezet
– Nem kell „munkaruhát” felvenni
– Sokan vannak, sokfélék

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30