Adózási Specialista (Miskolc) (SZJ-9664)

2019-10-07-Miskolc-HR/Jog
Nemzetközi partnerünk megbízásából tapasztalt jelöltet keresünk a következő nyitott pozícióba: Adózási Specialista
Feladatok:

– A Társaság teljeskörű adózási feladatainak ellátása (különös tekintettel: ÁFA, SZJA, TAO, Helyi adók)
– Külföldi ÁFA-val kapcsolatos ügyintézés
– Adózással kapcsolatos riportok készítése a vezetőség számára
– Közreműködés a havi és éves zárásban, valamint az éves tervezésben
– Auditokon való részvétel
– Folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel
– Kapcsolattartás a Társaság központi adózási szakembereivel, valamint a társosztályokkal és külső partnerekkel adózási kérdésekben

Elvárások:

– Minimum 1-3 év adózási területen szerzett tapasztalat
– Pénzügy/számvitel területen szerzett felsőfokú végzettség
– Kommunikációképes angol nyelvtudás
– Analitikus, strukturált gondolkodásmód és elemzőképesség

Előny:

– SAP ismerete
– Adótanácsadói képesítés
– Mérlegképes könyvelői végzettség
– Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30