Szakmai asszisztens és projekt koordinátor az utasbiztosítási üzletágban (PE-9624)

2019-09-13-Budapest-Adminisztráció/Back office
A leendő munkatárs feladatai:

– Aktív részvétel a termékfejlesztésben és termékmenedzsmentben – projektek koordinációja, a kapcsolódó dokumentáció, folyamatok és érintettek törvényi és vállalati szabályoknak való megfelelésének biztosítása és nyomonkövetése, javaslattétel a folyamatok fejlesztésére.
– Sales és marketingtámogatás – pl. értékesítési hatékonyság és kiválóság támogatása, kimutatások és elemzések készítése, döntéstámogatás, termékkel kapcsolatos kérdésekben segítségnyújtás az értékesítéssel foglalkozó kollégáknak, részvétel marketing kampányok lebonyolításában, értékesítést támogató anyagok kezelése.
– Az állománykezelési csoport és utasbiztosítási üzletág kapcsolattartásának és információ áramlásának biztosítása, beleértve szükség esetén az adatok és folyamatok aktualizálásának nyomonkövetését.
– Együttműködés és kapcsolatápolás a kijelölt partnerekkel.
– Az utasbiztosítási üzletág operatív működésének támogatása.
– Központi kezelésű partneri együttműködési szerződések előkészítése, követése, kezelése.
– Ügyfélközpontúság és magas szakmai minőség képviselete valamennyi interakció során.
– Rendszeres és eseti jelentések készítése.
– Aktív részvétel a vállalati célok és előírások teljesítésében, az utasbiztosítási üzletág profitabilitásának biztosítása.

A jelentkezés feltételei:

– 2-3 év releváns, kapcsolódó területen szerzett tapasztalat,
– Önálló- és csapatmunkára való képesség,
– Üzleti tervezésben, termékfejlesztésben és piacelemzésben való jártasság előny,
– Pontos munkavégzés,
– Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség,
– Eredményorientáltság,
– Ügyfélorientált, etikus értékrend,
– Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Office, beleértve az Excel magabiztos használatát),
– Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban,
– Felsőfokú gazdasági végzettség előny.

Amit kínálunk:

– Kihívásokkal teli, változatos munkakört,
– Nagyfokú önállóságot,
– Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget,
– Barátságos, modern munkakörnyezetet segítőkész kollégákkal,
– Széleskörű alkalmazotti juttatásokat.

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30