Node.js fejlesztő (LE-9614)

2019-11-11-Budapest-IT/Telekom
– Ha szívesen csatlakoznál egy skandináv kultúrájú, családias hangulatú csapathoz,
– Az egyterű óriási irodádat, kisebb és barátságosabb terekre cserélnéd,
– Belekukkantanál a modern szállítmányozás, nyomkövetés néha krimibe illő világába,
– Könnyedén szeretnéd leparkolni az autódat,
– Esetleg a bringádat, ha épp aznap két kerékhez van kedved,
– Ha szeretnéd az ötleteiddel befolyásolni a termékek megvalósulását,
– Ha a kollégáidban szívesen találnál barátokra is,

Téged várunk!

Feladatok:
– Node.js alkalmazások készítése fleet és sensor területekre
– REST és WCF szolgáltatások valamint klienseik fejlesztése (onpremise és cloud infrastruktúrára alapozva)
– Lekérdezések, tárolt eljárások készítése és használata
– Szoftver tervezési feladatok ellátása angol és magyar nyelven
– Meglévő szoftveralkalmazások funkcionális és technikai támogatása, szakmai tanácsadás
– Ügyfelekkel való kommunikáció angol és magyar nyelven

Elvárások:
– Főiskolai vagy egyetemi informatikai, villamosmérnök vagy programozó matematikai végzettség
– Legalább három év Node.js fejlesztési tapasztalat
– ORM ismeretek és tapasztalat
– Relációs adatbáziskezelő használatában szerzett gyakorlati tapasztalat
– Web szolgáltatásokkal kapcsolatos ismeretek
– Angol nyelv középszintű ismerete

Izgalmasan hangzik?
Akkor jelentkezz most! viktor.farkas@jobsgarden.hu

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30