IT szolgáltatások szakértő és tanácsadó (TB-9588)

2019-09-09-Budapest-Information Technology
Ügyfelünk a hazai irodatechnikai piacvezető szereplője már IT szolgáltatásaival és saját innovatív IT termékeivel is áll ügyfelei rendelkezésére. A multinacionális hátterű cégcsoport magyarországi csapata bővítéséhez és erősítéséhez keresünk IT szolgáltatások üzleti tanácsadó pozícióba munkatársat
Milyen feladatok várnak Rád nálunk?
• Cégünk által kínált IT infrastruktúra termék- és szolgáltatás portfóliójának magabiztos, szakértői ismerete és képviselete
• A meglévő ügyfélkörének IT kihívásainak és potenciális üzleti igényeinek beazonosítása
• Értékesítők szakmai támogatása az ügyféltalálkozók alkalmával
• Ügyfelek önálló látogatása és sales tevékenység
• Ügyféligényre szabott javaslatok kidolgozása, megoldások megfogalmazása az értékesítőkkel közösen és ezek megvalósításának prezentálása az ügyfelek részére
• Komplex értékajánlatok elkészítése, árazása, erőforrások kalkulációja, ügyfélajánlatok bemutatása
• Részvétel a szolgáltatás ügyfél oldali bevezetésében (kezdeti projekt, tudás átadás-átvétel, folyamatok kialakítása)
• Delivery, support és back-office csapatokkal való szoros együttműködés

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:

• Átfogó, naprakész hardver és szoftver ismeret
• IT technológiák és megoldások széleskörű ismerete
• Ismered a KKV szektor IT infrastruktúra igényeit/kihívásait
• A korszerű IT üzemeltetés működésének és folyamatainak ismerete
• Felsőfokú gazdasági informatikai és/vagy informatikai végzettség
• Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
• Proaktív személyiség, lehetőségek felismerése az ügyfelekkel történő együttműködésben
• Nagyfokú önállóság, nyitottság
• Megoldásorientáltság és kreativitás a problémák kezelése során
• Csapatszellem és konfliktuskezelési- illetve érdekérvényesítési képesség
• Napi munkavégzéshez szükséges angol nyelvtudás
• MS Office felhasználói ismerete
• B kategóriás jogosítvány
• Hazai és nemzetközi utazási hajlandóság

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

• Agilis, proaktív személet
• Erős analitikus képességek (erős MS Excel ismeret)
• Prezentációs készség
• IT outsourcingban szerzett jártasság
• ITIL ismeretek
• Microsoft licencelési ismeretek
• Hasonló munkakörben (IT tanácsadó, konzultáns, sales) szerzett tapasztalat
• SharePoint felhasználói szintű ismerete

Amit mindezért cserébe kínálunk:

• Versenyképes juttatási csomag
• Fiatalos, dinamikus, támogató csapat
• Nemzetközi utazási lehetőség
• Teljesítményorientált bónusz csomag
• Home office lehetőség
• Szakmai fejlődési lehetőség az IT világ leginnovatívabb szereplőinek technológiájával

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30