Szoftver tesztautomatizáló mérnök (LE-9569)

2019-11-05-Budapest-Information Technology
Megbízónk egy banki informatika területén működő vállalat multinacionális vállalat meglévő csapatának bővítésére keres Java fejlesztő munkatársat.
FELADATOK:
Tesztadatok definiálása, karbantartása
Tesztesetek önálló kidolgozása, végrehajtása
A teszteredmények dokumentálása
Mobil- és webapplikációk automatizálása
Teljeskörű és proaktív csapattag a scrum teamben
Együttműködés, folyamatos napi kommunikáció az osztrák anyacég munkatársaival

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:
Műszaki/IT végzettség
Min. 2-3 éves automatizációs tesztelői tapasztalat
Kommunikációképes német nyelvismeret
Pontos és struktúrált munkavégzés
Banki területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

AMIT KÍNÁLNAK:
Kihívásokkal teli feladat
Rugalmas munkaidő, otthoni munkavégzés
Versenyképes bérezés
Fiatalos, családias, befogadó munkahelyi légkör

Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette az érdeklődését, MS Word formátumú, angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát küldje be a marta.bakos@jobsgrden.hu e-mail címre.

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30