Vezető JAVA fejlesztő (5+ év szakmai tapasztalat) (TB-9568)

2019-09-02-Budapest-IT/Telekom
Partnerünk budapesti székhelyű fejlesztő cég, bővülő csapatába keresünk szakembert Vezető JAVA fejlesztő (5+ év szakmai tapasztalat) pozícióba.
Feladatok:

• A szervezeti egységének hatókörébe tartozó alkalmazások esetében az informatikai fejlesztési igények megértése, megvalósíthatóságának vizsgálata.
• Üzleti problémák, követelmények felmérésében való részvétel.
• Funkcionális specifikáció alapján a fejlesztések elvégzése.
• Funkcionális és rendszer specifikus fejlesztői tesztesetek készítése; fejlesztői tesztelés.
• Fejlesztések leszállítása. A felhasználói tesztek támogatása.
• A fejlesztésekhez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, dokumentációk minőségi ellenőrzése.
• Tesztelés és élesítés támogatása, szükséges migráció támogatása.
• Konzultatív segítségnyújtás más szervezeti egységek, külső partnerek, beszállító cégek, ügyfelek részére.
• A szervezeti egysége hatókörébe tartozó alkalmazások működésének megismerése; az alkalmazásokhoz kapcsolódó üzleti folyamatok áttekintése, megismerése. A szervezeti egysége feladatkörébe tartozó üzleti alkalmazások/szolgáltatások esetében harmadik vonalbeli gyártói támogatási feladatok ellátása
• A technológia fejlődésének nyomon követése, a technológiai ismereteinek folyamatos aktualizálása, javaslattétel a technológiai fejlesztésekre.
• Közreműködés új alkalmazások/szolgáltatások tervezésében és bevezetésében.
• Fejlesztők munkájának koordinálása.
• Junior kollégák mentorálása, tanítása.
• Code review lefolytatása.

Elvárások:

• Felsőfokú gazdasági / műszaki végzettség
• 5+ év full-stack Java fejlesztői tapasztalat
• Hibernate, Spring, SQL, XML (XSD, WSDL), JSON, SOA technológiák ismerete
• Team lead tapasztalat, fiatalabb kollegák mentorálása
• Agilis fejlesztési módszertanok ismerete
• Software tervezési methodológiák ismerete
• Ügyfél kapcsolattartás
• Struktúrált gondolkodás
• Precizitás, határidők betartása
• Csapatmunka

Előny:

• PMP vagy IPMA A vagy B tanúsítvány
• Mérnöki szemlélet, tudás
• Angol nyelvtudás: szakmai nyelv ismerete
• Üzleti kommunikáció
• Szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

• Szakmai kihívások: speciális területre szakosodtunk, amelynek informatikai támogatása szép és bonyolult feladatokkal lát el bennünket
• Fejlődés: a mentorálás mellett rendszeresen szervezett külső- és belső tréningek segítik a tudás építését; az időnk 20%-át tanulással, új dolgok kipróbálásával töltjük.
• Karrierépítés: kidolgozott karrierlétrával, célkitűzésekkel értékelésékkel segítünk a szakmai előmenetelben.
• Rugalmas munkarend és home office lehetőség
• Bónusz, cafeteria, egyéb juttatás, csapatépítő
• Állatbarát munkahely

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30