IT Specialista JIRA/Confluence (LE-9567)

2019-09-02-Budapest-Information Technology
Megbízónk egy banki informatika területén működő vállalat multinacionális vállalat meglévő csapatának bővítésére keres Java fejlesztő munkatársat.
FELADATOK:
a belső Atlassian termékek konfigurálása (Jira, Confluence, Service Desk) és azok adaptálása a vállalat belső igényeihez
rendszerbővítések kiértékelése és tesztelése
a termékek és rendszerek szakértő felügyelete
belső (agilis) projektek önálló lebonyolítása
belső ügyfeleink támogatása igényeik megfogalmazásában és az ebből adódó feladatok priorizálása
elemzések különféle adatforrások és eszközök felhasználásával

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:
biztos SQL és relációs adatbázis ismeretek
legalább alapfokú programozási ismeretek
agilis módszertanok ismerete (SCRUM, Kanban stb.)
képesség önálló- és csapatmunkára egyaránt
alapvető projektmenedzsment módszerek ismerete
kreatívitás, megoldásorientáltság és proaktivitás
kommunikációképes német és angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:
átfogó képzés Atlassian termékek területén és belső eszközkörnyezetünkhöz
munkavégzés modern, agilis környezetben
munkahelyi képzési és fejlődési lehetőségek, nyelvtanfolyamok
szakmailag magasan képzett, jelentős IT tapasztalattal rendelkező munkatársak, befogadó munkahelyi légkör
rugalmas munkaidő
otthoni munkavégzési lehetőség
versenyképes bérezés

Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette az érdeklődését, MS Word formátumú, angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát küldje be a marta.bakos@jobsgarden.hu e-mail címre.

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30