ETL fejlesztő (LE-9566)

2019-09-02-Budapest-Information Technology
Megbízónk egy banki informatika területén működő vállalat multinacionális vállalat meglévő csapatának bővítésére keres Java fejlesztő munkatársat.
FELADATOK:

Banki alkalmazások fejlesztése / újratervezése / karbantartása / szervizelése
Jelentések készítése
Együttműködés a vezető bécsi csapattal
ETL / BI megoldások fejlesztése és karbantartása
Felelősségvállalás a szoftver megvalósításáért és minőségéért
Részvétel agilis szoftverfejlesztői csapatmunkában
Együttműködés, napi kommunikáció az osztrák anyacég munkatársaival

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:
Erős SQL ismeretek
Kommunikációképes német nyelvismeret
Igényes, magas minőségű, önálló munkavégzés
Utazási hajlandóság (jellemzően havi 3-4 nap Bécsbe vagy Linzbe)

ELŐNYT JELENT:
ETL / BI eszközök ismerete
PostgreSQL fejlesztési tapasztalat
JavaEE 7 ismeret

AMIT KÍNÁLNAK:
Átfogó betanulási folyamat biztosítása mellett kihívásokkal teli és érdekes tevékenységet fejlődési lehetőséggel
Szakmailag magasan képzett, jelentős IT tapasztalattal rendelkező munkatársakat, befogadó munkahelyi légkört
Rugalmas munkaidőt
Esetenként otthoni munkavégzési lehetőséget
Versenyképes bérezést, egyéb juttatásokat
Munkahelyi nyelvtanulást

Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette az érdeklődését, MS Word formátumú, angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát küldje be a timea.lizak@jobsgarden.hu e-mail címre.

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30