Műszaki előkészítő (SZJ-9561)

2019-10-28-Rugalmas munkavégzési hely-Mérnöki
Partnerünk, a magyar építőipar egy jelentős képviselője megbízásából jelölteket keresünk a következő nyitott pozícióba: Műszaki előkészítő. Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!
Feladatok:

– Alvállalkozók és beszállítók tendereztetése, ajánlatkérések és egyeztetések
– Szerződés előkészítés, szerződéskötésben aktív részvétel
– Költségvetés és részletes elemzések készítése, döntés előkészítés
– Tervek, dokumentációk átvétele és nyilvántartása
– Tervdokumentáció alapján mennyiségek számítása
– Kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal, tervezőkkel
– Helyszíni bejárások, felmérések

Elvárások:

– MS Office felhasználói szintű ismerete
– Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
– Építőipari, villamossági, vagy gépészeti területen szerezett legalább középfokú végzettség

Amit kínálunk:

– Folyamatos szakmai fejlődési és karrierépítési lehetőség
– Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
– Versenyképes javadalmazás
– Szakmai képzések
– Fiatal, dinamikus csapat
– Magas színvonalú munkakörnyezet
– Munkavégzéshez szükséges gépjármű és informatikai eszközök

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30