Építésvezető (SZJ-9560)

2019-10-28-Rugalmas munkavégzési hely-Mérnöki
Partnerünk, a magyar építőipar egy jelentős képviselője megbízásából tapasztalt jelölteket keresünk a következő nyitott pozícióba: Építésvezető
Feladatok:

– Kivitelezés aktív helyszíni irányítása: teljes körű szervezési, koordinálási, ellenőrzési feladatok a munkaterületen
– Alvállalkozók tevékenységének irányítása, ellenőrzése
– Ütemterv készítése és követése, alvállalkozói feladatok kiosztása és betartatása
– Helyszínre érkezett anyagok minőségi és mennyiségi átvétele
– Műszaki megoldások értékelése, szükség esetén alternatív javaslatok előkészítse
– Vezetői döntés előkészítése, árajánlatok kiértékelése műszaki előkészítővel, ár tükör készítése, ártárgyalás előkészítése
– Projektet végig kísérő műszaki adminisztráció önálló kezelése, építési napló vezetése
– Átadási dokumentáció összeállításához szükséges dokumentumok egyeztetése alvállalkozókkal
– Alvállalkozói teljesítések ellenőrzése határidő és minőség tekintetében, elszámolás előkészítése
– Munkabiztonsági előírások figyelemmel kísérése, előírások betartatása
– Pótmunka elszámolások végrehajtása
– Utókalkulációk készítése

Elvárások:

– Minimum középfokú magasépítő technikus és/vagy gépész végzettség (felsőfokú építő- vagy építészmérnöki és/vagy gépészmérnöki végzettség előny)
– Kivitelezés irányításban szerzett minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
– Word, Excel, Outlook felhasználói szintű ismerete
– Precíz, önálló munkavégzés, megbízhatóság
– Rugalmas munkavégzés, nagyfokú terhelhetőség
– Jó szervező és kommunikációs képesség
– Határozott megjelenés, jó tárgyaló képesség
– Csapatban történő felelős munkavégzés
– B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

– Folyamatos szakmai fejlődési és karrierépítési lehetőség
– Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
– Versenyképes javadalmazás
– Szakmai képzések
– Fiatal, dinamikus csapat
– Magas színvonalú munkakörnyezet
– Munkavégzéshez szükséges gépjármű és informatikai eszközök

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30