Product Designer (SE-9546)

2019-08-21-Budapest-IT/Telekom
Jelentős méretű IT projekteket (állami és versenyszférából érkező) szállító partnerünk számára keresünk Product designert. Hazai jelenlét mellett komoly fókusz van a nemzetközi porondon is.
A cég sok éves múlttal rendelkezik, büszkék arra, hogy rövid határidőre sikerült leszállítaniuk robosztus rendszereiket.
Keressük azt a szakembert, aki kihívásnak tekinti a következőket:
Főbb feladatok

• üzleti folyamatok és felhasználói problémák feltárása, tervezése és ábrázolása
• felhasználó-központú megoldások tervezése, az üzleti célok figyelembevételével
• új funkciók részletes működésének kidolgozása
• wireframe-ek, low-fidelity prototípusok készítése
• használhatósági (usability) tesztek végzése, az eredmények kiértékelése
• a termékhez tartozó style guide-ok, design rendszerek kidolgozása, használata
• UI tervek, high-fidelity prototípusok készítése
• a termék folyamatos javításához szükséges lépések megfogalmazása
• szoros együttműködés az üzleti elemzőkkel, fejlesztőcsapattal
• aktív részvétel a fejlesztési folyamatban

Elvárások

Szakmai elvárás:

• Középfokú végzettség
• 1+ év designeri (UX, UI) tapasztalat szoftverfejlesztői környezetben
• Vizuális tervező eszközök magas szintű ismerete (pl. Sketch, Figma, Adobe XD, Abstract)

Előny:
• Angol nyelvismeret
• Agilis fejlesztési módszertanok (Scrum, Kanban) ismerete
• Atlassian termékek ismerete (Jira, Confluence)
• Alapfokú sitebuild fejlesztői ismeretek
• Felsőfokú (informatikai) végzettség

Személyiségre vonatkozó elvárások:
• Üzleti szemlélet és rendszerszintű gondolkodásmód
• Jó kommunikációs és prezentációs képesség
• Jó problémamegoldó képesség
• Csapatban való és önálló munkavégzés
• Kreatív szemlélet

Amit kínálunk:

● Változatos hazai és nemzetközi projektek a legmodernebb technológiákra alapozva (Enterprise környezet)
● Üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek fejlesztése (és üzemeltetése)
● Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében
● Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség
● Stabil vállalat, fiatalos munkahely
● Dinamikus, szakmailag tapasztalat, széles látókörű kollégák, csapat és vezetőség
● Jól megközelíthető, felszerelt modern iroda
● Versenyképes bérezés

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30