Ukrán HR Generalista Expat Területen (PE-9542)

2019-08-15-Budapest-HR/Jog
Autóipari szektorban tevékenykedő dinamikus növekvő nemzetközi partnerünk számára keresünk jelölteket a következő pozícióba: Ukrán HR Generalista Expat Területen.
Feladatok:

• Külföldi munkavállalók kiválasztása és beillesztése a szervezetbe
• Belépéshez szükséges dokumentumkok előkészítése
• Munkavállaláshoz szükséges hivatalos okmányok előkészítése és az igénylés beadása az egyes hivatalokban
• Munkavállalók szállásaival kapcsolatos ügyintézés
• Külsős szolgáltatókkal való kapcsolattartás
• Általános HR tevékenységek ellátása
• Munkakörhöz kapcsolódó egyéb feladatok ellátása a vezetői elvárás szerint

Elvárások:

• Felsőfokú ukrán nyelvtudás
• Középfokú angol nyelvtudás
• Német nyelvtudás előny, de nem feltétel
• HR területen szerzett legalább 3-5 év tapasztalat
• Relocation-ben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

• Multinacionális környezet
• Versenyképes jövedelem
• 13. havi fizetés
• Cafetéria
• Kihívást jelentő, felelősségteljes feladatok

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30