HR Kontroller és HR Rendszerfejlesztési Szakértő (SZJ-9541)

2019-08-15-Budapest-Könyvelés/Pénzügy
Autóipari szektorban tevékenykedő dinamikus növekvő nemzetközi partnerünk számára keresünk jelölteket a következő pozícióba: HR Kontroller és HR Rendszerfejlesztési Szakértő.
Feladatok:

• HR kontrolling és bérszámfejtési rendszer működtetése
• Bérszámfejtéshez kapcsolódó HR rendszerek (munkaügyi nyilvántartó és NEXON Time rendszer) építése, fejlesztése, adat alapú HR elemzések végzése
• Kompenzációs rendszer fejlesztésében való közreműködés
• HR riportok elkészítése
• Társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok ellátásában való részvétel
• Havi zárás koordinálása, teljes körű bérszámfejtésben való részvétel
• Cafeteria rendszer működtetése
• Szabályzatok elkészítése
• Éves létszám-és bérköltség tervezés szakmai támogatása
• Személyzeti adminisztráció támogatása
• Adatbiztonsági szabályok betartása
• Bérszámfejtés munkájának koordinálása

Elvárások:

• TB és bér ügyintéző végzettség és releváns 5 év tapasztalat
• Felsőfokú végzettség (közgazdasági)
• Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret (kiemelten excel)
• NEXON bérügyviteli rendszer működtetésében szerzett tapasztalat
• A Munka Törvénykönyve ismerete
• Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

• Multinacionális környezet
• Versenyképes jövedelem
• 13. havi fizetés
• Cafetéria
• Kihívást jelentő, felelősségteljes feladatok

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30