Légiforgalmi rendszertervező-fejlesztőn (TB-9510)

2019-07-24-Budapest-IT/Telekom
Keressük Légiforgalmi rendszertervező-fejlesztő pozícióba leendő munkatársunkat, aki szívesen tartozna egy stabil, de folyamatosan fejlődő, nemzetközi környezetben és különleges, hazánkban egyedülálló iparágban működő vállalathoz. Rendszerfejlesztéssel foglalkozó területünkre keressük a repülés, és a repüléshez kapcsolódó technológiák iránt érdeklődő kollégát.
Feladatok:
• A világszínvonalú légiforgalmi irányítási rendszer fejlesztése, tesztelése,
• Észrevételeinek kivizsgálása
• Adatbázisainak kialakítása
• A specifikáció kialakítása
• A gyártó cégekkel a kialakítás véglegesítését, a teszteléseket és az éles üzembe állítást tartalmazza.
• Alkalmankénti külföldi kiutazások
• Kivizsgálások és adatbázis kialakítások
• Rendszerismeret

Elvárások:
• Felsőfokú műszaki végzettséged van, lehetőleg légi közlekedésmérnöki területen, vagy itt végzős hallgató vagy;
• Középfokú „C” típusú angol nyelvvizsgával rendelkezel.
• Folyamatos tanulási képességet és igényt;
• Felelősségteljes személyiséget;
• Kreatív és rendszerszemléletű gondolkodást;
kitartást;
• Precizitást;
• Szeressen és tudjon is csapatban dolgozni.

Amit kínálunk:
• Remek csapatot és izgalmas feladatokat;
• Stabil munkahelyet, hosszú távú munkalehetőséget;
• Felelősségteljes feladatokat;
• Határozatlan idejű szerződést;
• Folyamatos képzési, fejlődési lehetőséget

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30