Senior rendszerszervező, folyamattervező (TB-9494)

2019-07-25-Budapest-IT/Telekom
Partnerünk budapesti székhelyű fejlesztő cég, bővülő csapatába keresünk szakembert Senior rendszerszervező/business analyst/folyamattervező pozícióba.
Feladatok:
• Ügyfél oldali folyamatok, igények felmérése
• Funkcionális specifikáció készítése, elfogadtatása az ügyféllel
• Vezető fejlesztők támogatása az architektúra tervezésben
• Fejlesztés során kommunikáció az ügyféllel és a fejlesztő csapat támogatása
• Tesztesetek készítése, felhasználói kézikönyv készítése
• Szállító oldali tesztelés támogatása
• Ügyfél oldali elfogadási teszt támogatása

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség
• 3-4 év releváns munkatapasztalat
• Folyamatmodellezési tapasztalat
• Szoftverfejlesztési folyamat ismerete
• A kurrens technológiák áttekintő jellegű ismerete
• Tudásmegosztás, folyamatos tanulás
• Ügyfélközpontúság, elemző gondolkodásmód
• Nyitottság, szakmai alázat

Előny:
• Szakirányú felsőfokú végzettség
• BPMS, BPMN tapasztalat
• Agrárszektorban szerzett tapasztalat
• Közszférában szerzett tapasztalat
• Szakmai angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
• Naprakész technológiák: megoldásinkban túlnyomóan a stabil technológiák legfrissebb változa-tát alkalmazzuk, valamint lehetőséget teremtünk az újdonságok kipróbálására is.
• Szakmai kihívások: speciális területre szakosodtunk, amelynek informatikai támogatása szép és bonyolult feladatokkal lát el bennünket
• Fejlődés: a mentorálás mellett rendszeresen szervezett külső- és belső tréningek segítik a tudás építését; az időnk 20%-át tanulással, új dolgok kipróbálásával töltjük.
• Karrierépítés: kidolgozott karrierlétrával, célkitűzésekkel értékelésékkel segítünk a szakmai előmenetelben.
• Rugalmas munkarend és home office lehetőség
• Bónusz, cafeteria, egyéb juttatás, csapatépítő, parkolási lehetőség
• Állatbarát munkahely

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30