Könyvelő Asszisztens (PE-9492)

2019-08-16-Budapest-Könyvelés/Pénzügy
Magyarország egyik legnagyobb magyar tulajdonban lévő, legdinamikusabban növekvő könyvelőirodája keres Könyvelő Asszisztens pozícióba kollégákat.
Főbb feladatok:

– Napi könyvelési feladatokban aktív részvétel
– Havi és éves zárási folyamatok támogatása
– Mérlegszámlák egyeztetése, alátámasztása és éves audit anyagok előkészítése
– Rendezendő tételek kezelése
– Kapcsolattartás az ügyfelekkel, külső és belső kérések megválaszolása

Az álláshoz tartozó elvárások:

– Érettségi, folyamatban lévő vagy befejezett szakirányú tanulmányok (minimálisan pénzügyi – számviteli szakügyintéző OKJ, vagy mérlegképes könyvelő OKJ, vagy gazdasági főiskola)
– MS Office programok ismerete, hatékony használata
– Jó kommunikációs készségek kollégák és ügyfelek irányába
– Elkötelezettség új dolgok iránt, igény a tanulásra, fejlődésre
– Felelősség vállalási hajlandóság

Amit kínálunk:

– Rugalmas munkahely – figyelembe vesszük a tanulmányok miatti elfoglaltságokat
– Részmunkaidős foglalkoztatás lehetősége
– Rendszeres, házon belüli gyakorlati képzések
– Negyedévente előrelépés, fizetésemeléssel
– 1 – 1,5 év után előrelépési lehetőség junior könyvelői pozícióba
– Fiatalos csapat, rendszeres programokkal

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30