Hiteltermék Szakértő (PE-9480)

2019-10-16-Budapest-Egyéb
Partnerünk, a bankszektor jelentős képviselője megbízásából keresünk tapasztalt jelölteket a következő pozícióba: Hiteltermék Szakértő.
Feladatok:

• Know how biztosítása a Team részére termékükre vonatkozóan sokféle üzleti szempontból, pl. árképzési, termékfejlesztési, marketing és értékesítési területen
• Marketing elemzés és piackutatások és egyéb üzleti elemzések végzése, az eredmények kommunikálása a Team felé
• Adatalapú termékkutatás és elemzés végzése annak érdekében, hogy fontos ügyfélinformációkkal szolgáljon csapatának, különösen új termékek indításának tekintetében
• Átlátni az ügyfelek üzleti igényeit, ezek kommunikálása a Team felé
• Értékelni a Team fejlesztéseinek üzleti hatását

Elvárások:

• Főiskolai vagy egyetemi diploma preferáltan üzleti / pénzügyi / menedzsment területen
• 3+ év munkatapasztalat banki területen, fogyasztói hitelezési szakértői, ügyfélgondozási vagy marketing szerepkörben
• Adatalapú piac és termékkutatási tapasztalat
• Az agilis munkamódszerrel kapcsolatos tapasztalat lényeges pluszt jelent
• Társalgási szinten beszél angolul

Amit kínálunk:

• Szakmai fejlődési lehetőség
• Fiatalos, dinamikus csapat
• Átalakulás előtt álló szervezetben komplex, önálló feladatok

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30