Front-end fejlesztő (SE-9477)

2019-08-14-Budapest-IT/Telekom
Partnerünk, a hazai bankszektor jelentős képviselője megbízásából keresünk motivált kollégákat Front-end fejlesztő pozícióba. Ha szeretnél részt venni egy Magyarországon egyedülálló projektben, akkor téged keresünk.
Feladatok:

– Kreatív és hatékony web alapú megoldásokat fejleszt fogyasztó oldali banki termékekhez
– Részt vesz a felhasználói csoportokkal és agilis csapattagokkal folytatott, a technikai legjobb gyakorlatokkal kapcsolatos megbeszélésekben
– Segítséget nyújt az agilis csapatoknak az optimális technikai megoldások meghatározásában
– Érti és gyakorlatban is alkalmazza az agilis módszertant
– Együttműködik más agilis csapattagokkal egyértelmű felhasználói történetek kidolgozásában, prototípus és terméktesztek tervezésében.
– Folytonos termékfejlesztésben vesz részt
– Kapcsolatban áll az üzleti területtel az agilis folyamatokkal kapcsolatban; segít a teljesítési módszerekkel és ütemezéssel kapcsolatos elvárások kezelésében
– Proaktív módon vállalja el a kihívást jelentő problémákat, és eredményesen együttműködik a digitális üzletágon belüli és kívüli személyekkel
– Vállalati szintű, újra felhasználható, tesztelhető, hatékony kódot ír
– A kifejlesztett API kre és az alkotóelemek megvalósítására vonatkozó dokumentációt ír
– Támogatást nyújt a felhasználóknak: ide tartozik az okok kivizsgálása, és a hibák kiküszöbölésére szolgáló megoldások megtalálása
– A webes UX/UI magas szintű ismerete; követi és extrapolálja az összetett tervezési rendszereket, valamint alkalmazza a leprogramozott oldalakhoz
– Átlátja, hogy mikor megfelelőbbek a mobil webes alkalmazások a natív alkalmazásokkal szemben

Elvárások:

– Egyetemi vagy főiskolai diploma (informatika, számítástechnika vagy kapcsolódó, mennyiségi jellegű szakterület), és jártasság a front end fejlesztésben
– 2+ év tapasztalat: HTML5, CSS3, JavaScript, reszponzív /adaptív webes alkalmazások területén
– Eszközkezeléssel és a webes alkalmazás fejlesztési témával kapcsolatban gyűjtött tapasztalat
– Agilis szoftverfejlesztési folyamatok ismerete
– Előny a design/UX vezérelt környezetben gyűjtött munkatapasztalat

Amit kínálunk:

– Versenyképes kompenzációs csomag
– Nagyfokú szakmai önállóság
– Jó hangulatú, dinamikus csapat
– Változatos munkavégzés

“Takarékbankba keresünk kollégát, egy teljesen új digitalizációs diviziót építenekfel
nulláról 100 főre, egy tavalyi döntés alapján a Takarék a top 3 magyar bank közé fog
BEKERÜLNI DIGITALIZÁCIÓ TERÜLETÉN, Lévai Gábor lesz az üzletág vezetője, több mindent hozott be , külföldi
fejlesztést és terméket már eddig is, például a metapay, ugye ez a fezstiválokon nem kell
bevinni a kp-t, hanem ez egy kártya és ezzel tudsz fizetni., Fesztiválokon ez van bevezetve
teljesen zöldmezős projekt, nincs meg maga a technológia, közösen megbeszélt technológia lesz
amivel dolgozni fognak, lehet kreatívkodni, gondolkodni.
Jobban átlátható projekt, te kezded, te csinálod az elejéről.
Pontos technológia még nincs, frond-endes kalsszikus technológiák, Javascript, CSS

Mivel egy zöldmezős projekt, elképzelhető, hogy több, mint 8 órát kell dolgozni, de ez folyamatosan kialakul majd”

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30