UX/UI tervező (SE-9475)

2019-10-14-Budapest-IT/Telekom
Partnerünk, a hazai bankszektor jelentős képviselője megbízásából keresünk motivált kollégákat UX/UI tervező pozícióba. Ha szeretnél részt venni egy Magyarországon egyedülálló projektben, akkor téged keresünk.
Feladatok:

– Vonzó és intuitív felhasználói élményt nyújtó digitális termékeket alkot
– UX kutatást folytat, feltérképezi a felhasználói interakciós utat és felhasználhatósági tesztelést végez
– Visszajelzést kér az ügyfelektől a termékre vonatkozóan, ami alapján optimalizálja a termékdizájnt
– A termékfejlesztés során számos dizájnt végig tesztel, a kezdeti wireframe koncepcióktól indulva a részletes tervekig terjedően finomítja a koncepciókat
– Prototípusokat készít a tervek kommunikációja és validálása érdekében
– Együttműködik az agilis csapattal a digitális termékek ütemtervének átlátása érdekében; biztosítja a UX terület termékfejlesztésbe való integráltságát
– Gondoskodik arról, hogy az egyes termékek dizájnja konzisztens legyen egymással
– Alkalmazza és testre szabja a felhasználói élményre vonatkozó útmutatásokat az egyes digitális megoldások esetében
– Segíti a tervezési problémák működési illetve módszertani szinten történő megoldását

Elvárások:

– Egyetemi vagy főiskolai diploma (design, terméktervezés vagy IT) területen és 3+ év jártasság az internetes terméktervezés és/vagy UX/UI design területén
– Grafikai és vizuális tervezési készségek; közvetlen tapasztalat többféle koncepciótervezési, vizuális tervezési és prototípuskészítő szoftvercsomaggal
– Design kutatási tapasztalat, koncepciótesztelés, felhasználhatósági tesztelés, A/B tesztelés és gyors prototípuskészítés
– Az agilis szoftverfejlesztési folyamat ismerete

Amit kínálunk:

– Versenyképes kompenzációs csomag
– Nagyfokú szakmai önállóság
– Jó hangulatú, dinamikus csapat
– Változatos munkavégzés

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30