Agilis coach (SE-9474)

2019-08-14-Budapest-IT/Telekom
Partnerünk, a hazai bankszektor jelentős képviselője megbízásából keresünk motivált kollégákat Agilis coach pozícióba. Ha szeretnél részt venni egy Magyarországon egyedülálló projektben, akkor téged keresünk.
Feladatok:

– Elhárítja az akadályokat az előrehaladás elősegítése érdekében és felkészíti a résztvevőket a növekvő teljesítésre
– A Terméktulajdonossal együttműködve előkészíti a termékfejlesztési elmaradások listáját a következő sprinthez
– Biztosítja, hogy a sprintek során a Squad megfelelő terhelés mellett, zavartalanul dolgozhasson
– Figyel a csapaton belüli és a külső felekkel való megfelelő kommunikáció biztosítására; megbeszéléseket szervez, feloldja az esetleges konfliktusokat
– A csapat és a projekt igényeihez illő vezetési stílust alkalmaz
– Eredményesen kommunikál felfelé és kifelé
– Azonosítja a csoport képességbeli hiányosságait, segíti és hozzájárul fejlődésükhöz
– Szükség szerint csoportos vagy egyéni tréninget tart az agilis szinte bármely aspektusával kapcsolatban

Elvárások:

– Egyetemi vagy főiskolai diploma (pénzügy, menedzsment, informatika vagy hasonló terület)
– 3+ év vezetői tapasztalat
– 3+ év agilis munkakörnyezetben tapasztalat
– Összetett agilis program irányításával kapcsolatos tapasztalat

Amit kínálunk:

– Versenyképes kompenzációs csomag
– Nagyfokú szakmai önállóság
– Jó hangulatú, dinamikus csapat
– Változatos munkavégzés

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30