Villamos tervező mérnök (JGI-9923)

2020-09-04-Miskolc-Mérnöki
A Jobsgarden gyártásban és technológiai innovációban tevékenykedő, multinacionális megbízója számára keres Villamos tervező mérnök kollégát.
Feladatok:
– Célgépek koncepciók kidolgozása.
– Célgépek tervezése, beüzemelése
– Gépbiztonság-technikai áramkörök tervezése.
– Automatizált gyártóeszköz és PLC vezérlésű gyártósorok vezérlőprogramjainak készítése és ezek fejlesztése
optimalizálása
– Dokumentációk készítése

Elvárás:
– Automatizálási vagy villamosmérnöki végzettség
– Min. 3 éves tapasztalat automatizált gépek villamos tervezése és programozása területen.
– Villamosrajzok készítésében szerzett tapasztalat.
– Programnyelvek ismerete
– Kommunikáció szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
– Versenyképes fizetés, és egyéb juttatások
– Hosszútávú munkavégzés, karrierépítéssel egy biztos hátterű cégnél
– Innovatív munkakörnyezet
– Továbbképzések

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677

Vezetékes: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30