Elektronikai szériatámogató mérnök (JGI-9911)

2020-03-09-Miskolc-Mérnöki
A Jobsgarden gyártásban és technológiai innovációban tevékenykedő, multinacionális megbízója számára keres Elektronikai szériatámogató mérnök.
Feladatok:
– AC és DC kéziszerszámgépek elektronikáinak szériatámogatása
– Gyártás során felmerülő problémák megoldása
– Elektronikai tesztek összeállítása és elvégzése, kiértékelése
– Dokumentációk készítése angol nyelven
– Együttműködés a társosztályokkal

Elvárás:
– Villamos vagy mechatronikai mérnök végzettség
– Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook)
– Kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban és olvasásban egyaránt
– Precíz, következetes munkavégzés
– Analitikus gondolkodásmód
– Jó együttműködési képesség
– Hajlandóság új dolgok megtanulására
– Elektronikai fejlesztésben és mikrovezérlők programozásában szerzett tapasztalat előnyt jelent.
– Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:
– Versenyképes fizetés, és egyéb juttatások
– Hosszútávú munkavégzés, karrierépítéssel egy biztos hátterű cégnél
– Innovatív munka környezet
– Továbbképzések

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30