HR Üzleti Partner (SZJ-9910)

2020-03-03-Budapest-HR/Jog
Budapesti partnerünk részére keresünk HR Üzleti Partner pozícióba leendő kollégáikat.
Feladatok:

• Az igazgatóság teljes körű HR partneri támogatása:
o a terület stratégiájához illeszkedő HR akciók tervezése
o toborzás-kiválasztási folyamat komplex menedzselése, lebonyolítása
o a terület létszám tervezésének támogatása, monitoring
o teljesítménymenedzsment és utánpótlás tervezés támogatása, vezetők támogatása a HR rendszerek működtetésében
o közreműködés a területet érintő vezető, illetve szervezetfejlesztési programok kialakításában
o vezetők és kulcsemberek támogatása tanácsadóként, belső coach-ként
o a támogatói tevékenységhez kapcsolódó adminisztratív feladatok végzése, munkajogi támogatás nyújtása
• A HR stratégia támogatása, részvétel a HR folyamatok újra gondolásában, egyszerűsítésében
• Közreműködés a HR eszközök fejlesztésében, új eszközök kialakításában (pl. gyakornoki program, onboarding folyamat)
• Együttműködés a HR társterületeivel

Elvárások:

• 5-6 éves, HR business partneri/HR generalista pozícióban megszerzett tapasztalat
• Középfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
• Munkajogi ismeretek
• Erős MS Office program felhasználói szintű ismeret
• Előnyt jelent a műszaki/technológiai/gyártási szektorban területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

• Folyamatos szakmai képzési, fejlődési lehetőség
• Versenyképes jövedelem
• Egyedülálló, stabil hátterű cég
• Kellemes, modern munkakörnyezet, lendületes csapat

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30