Költségelemző mérnök (JGI-9907)

2020-10-13-Győr-Moson-Sopron-Mérnöki
Világszerte ismert, gyártásban és technológiai innovációban tevékenykedő, vezető multinacionális partercégünk számára keresünk Költségelemző kollégát.
Feladatok:

-Járműprojectekben való részvétel
-Fejlesztések támogatása
-Beszerzési csapat támogatása az alkatrészgyártó szerszámokra vonatkozó kalkulálációkkal
-Beszállítói ajánlatok technikai kiértékelése
– Kalkulációk prezentálása, kalkulációs eredmények egyeztetése a beszerző kollégákkal
-Szerszámok és gyártási folyamatainak felülvizsgálata a beszállítóknál
-Megtakarítási lehetőségek felkutatása

Elvárások:

-Műszaki/mérnöki diploma
-Tárgyalóképes német/angol nyelvtudás
-Szerszámgyártási ismeretekkel rendelkezik
-Képesség önnálló, szisztematikus munkavégzésre

Amit ajánlunk:

-Hosszútávú, kihívásokkal teli szakmai lehetőség
-Szakmai és nyelvi képzések
-Inspiráló munkakörnyezet
-Új, innovatív technológiák megismerése
-Versenyképes alapbér
-Széleskörű kompenzációs csomag, egyéb jutattások

Amennyiben érdekli a lehetőség, kattintson a jelentkezés gombra vagy küldje el önéletrajzát, lehetséges kérdéseit Vetráb Zsófiának a zsofia.vetrab@jobsgarden.hu címre.

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677