Általános és AP számla könyvelő (Miskolc) (SZJ-9899)

2020-03-23-Miskolc-Könyvelés/Pénzügy
Nemzetközi partnerünk megbízásából tapasztalt jelöltet keresünk a következő nyitott pozícióba: Általános és AP számla könyvelő
Feladatok:

• Bejövő számla könyvelése, a könyveléshez kapcsolódó feladatok ellátása (ellenőrzés, jóváhagyatás, problémakezelés, egyenleg egyeztetés)
• Bejövő számlákkal és könyvelési dokumentumokkal kapcsolatos riportálási, adóellenőrzési, egyeztetési feladatok teljesítése
• Egyéb könyvelési feladatok ellátása pl. GR/IR , intercompany és retúr egyeztetések
• Közreműködés a havi és éves zárásban, elhatárolások könyvelése
• Auditokon (könyvvizsgálat, NAV) való részt vétel

Elvárások:

• Minimum 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
• Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
• Legalább egy integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
• Középfokú szakirányú végzettség vagy pénzügyi-számviteli területen megszerzett BsC/MsC diploma
• MS Office programok (Word, Excel) ismerete
• Magabiztos személyiség, jó meggyőző képességgel
• Pontos, precíz személyiség
• Jó kommunikációs készség írásban és szóban is (egy idegen nyelven is)

Előny:

• Mérlegképes könyvelői végzettség
• Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
• Könyvelőirodában szerzett tapasztalat
• SAP gyakorlat (FI, IM modulok)

Amit kínálunk:

• Szakmai fejlődési lehetőség
• Lehetőség a nyelvtudás és kommunikációs készség fejlesztésére
• Aktív együttműködés a vállalat más osztályaival/területeivel
• Kellemes munkakörnyezet, fiatalos csapat

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30