Junior/Senior Könyvelő (PE-9870)

2020-02-05-Budapest-Könyvelés/Pénzügy
Magyarország egyik legnagyobb, magyar tulajdonban lévő, legdinamikusabban növekvő könyvelőirodája keres Junior/Senior Könyvelő pozícióba kollégákat.
Főbb feladatok:

• A csoportvezető által beosztott munkaütemezés szerint teljes körű könyvelés
• A könyvelő asszisztensed által könyvelt tételek ellenőrzése
• Adóbevallások készítése
• Saját könyvelés rendezése, ellenőrzése
• Év végi zárás, mérlegkészítés

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Egyetemi vagy főiskolai szakirányú végzettség
• 1-2 év szakmai tapasztalat
• MS Excel felhasználói szintű ismerete és hatékony használata
• Önálló, gyors és precíz munkavégzés
• Ha angolul is jól kommunikálsz, előnyt élvezel az elbírálásban

Amit kínálunk:

• Folyamatosan képezzük kollégáinkat, ezáltal nálunk komoly fejlődési lehetőség vár rád
• Stabil, piaci szintű jövedelmet és előrelépési lehetőséget kínálunk minden munkatársunknak
• Dinamikus, fiatalos csapatunknak rendszeresen szervezünk csapatépítéseket és közös programokat
• Munkavállalóink igényeit folyamatosan felmérjük, visszajelzéseiket komolyan vesszük
• Az ügyfelek sokrétűségéből adódóan változatos feladatokkal és szakmai kihívásokkal találkozhatsz

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30