Irodavezető (SZJ-9810)

2020-01-10-Budapest-Egyéb
Budapesti startup partnercégünk adminisztratív tevékenységének kézbentartása, valamint az iroda professzionális működésének biztosítása érdekében keresünk munkatársat Irodavezető pozícióba.
Feladatok

● Irodai folyamatok kézben tartása, önálló vezetése, irodai adminisztációs feladatok végzése
● Számlázás teljes körű kézben tartása (bejövő és kimenő számlák kezelése)
● Pénzügyi adminisztáció és riportkészítés
● Teljes körű kapcsolattartás és együttműködés a könyvelő és bérszámfejtő kollégákkal
● HR adminisztációs folyamatok teljes körű aminisztratív vezetése (beléptetés, kiléptetés, biztosítások kezelése, stb.)
● Iroda működéséhez, mindennapi munkához szükséges eszközök beszerzése
● Részvétel céges rendezvények, események szervezésében
● Pályázati adminisztációban, riportolásban való részvétel
● Opcionálisan: marketing asszisztensi feladatokban való segítségnyújtás

Elvárások

● Minimum 1-2 év tapasztalat irodai adminisztrációs munkakörben
● Kommunikáció képes angol nyelvtudás írásban és szóban
● Felsőfokú végzettség
● MS Office programok (Word, Excel, Power Point) és Google Drive eszközök (Docs, Spreadsheets, Slides) felhasználói szintű ismerete, magabiztos használata
● Precíz, pontos, megbízható munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

● Német nyelvtudás
● Startup-nál szerzett munkatapasztalat

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30