Projektvezető

2020-01-16-Budapest-Mérnöki
A Jobsgarden Industry divíziója keres világszerte ismert, vezető multinacionális megbízója számára projektvezető munkatársat.
Feladatok:

– Innovatív ipari automatizálási projekt irányítása
– A projekt teljeskörű koordinációja
– Kapcsolattartás az ügyfelekkel
– Megbeszélések szervezése, vezetése, vevői látogatások koordinálása
– Ajánlati fázis műszaki támogatása
– Társosztályokkal, a projektben résztvevő szervezetekkel együttműködés
– Projekt csapat támogatása

Elvárás:

– Felsőfokú mérnöki végzettség
– Ipari projektekben szerzett tapasztalat
– Projektmenedzsment tapasztalat
– Stabil angol nyelvtudás
– Határozottság, precizitás
– Rugalmas, dinamikus, motivált személyiség
– Rendszerszemlélet

Amit kínálunk:

• Versenyképes juttatási csomag
• Nemzetközi tanulási lehetőség és projektekben való részvétel
• Innovatív, rugalmas vállalati környezet

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el az önéletrajzát Word formátumban a következő e-mail címre:
livia.lengyel@jobsgarden.hu

Köszönjük!

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30