Lakóprojekt Akvizíciós Vezető (PE-9808)

2020-01-09-Budapest-Értékesítés/Marketing
Kiemelt partnerünk, a hazai ingatlanpiac meghatározó résztvevője megbízásából az alábbi pozícióba keresünk munkatársat: Lakóprojekt Akvizíciós Vezető
Olyan munkatársat keresünk, aki felkeresi a lakóprojektek fejlesztőit és meggyőzően képes átadni az elemzés, fejlesztési telekvásárlás, projektmenedzsment és új lakás értékesítés területeken szerzett 15 éves tapasztalatunkat. Mindebben professzionális csapatunk és széleskörű adatbázisunk támogatja.

Feladatok:

● Részvétel az értékesítési stratégia kialakításában
● Új lakóprojektek feltérképezése
● Fejlesztői tárgyalások lebonyolítása
● Projektmenedzsment
● Értékesítési ajánlatok készítése
● Együttműködési szerződések előkészítése
● Telektranzakciók nyomonkövetése

Elvárásaink:

Az ideális jelölt naprakész az aktuális ingatlanpiaci kérdésekben, tisztában van a piaci szereplőkkel és már van tapasztalata új lakóingatlan értékesítésben. Határozott és megnyerő a fellépése, magabiztosan mozog a befektetők és fejlesztők körében és motiválja a nagyértékű ügyletek megvalósítása.

További elvárásaink:

● Újépítésű lakóprojektek értékesítésében szerzett tapasztalat
● Tárgyalóképes angol nyelvtudás
● Magasszintű tárgyalási készség
● Csapatjátékos attitűd

Amit kínálunk:

Magas szintű szakmai elvárásokat támasztunk az ideális jelölttel szemben, aki egy kiváló szakmai csapat tagja lehet és felfelé ívelő karrierútra számíthat.
● Professzionális, inspiráló csapat
● Jogi és elemzői háttértámogatás
● Alapbér + jutalék
● Kiváló munkahelyi légkör

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30