PLC Mérnök (9804)

2020-07-06-Miskolc-Mérnöki
A Jobsgarden gyártásban és technológiai innovációban tevékenykedő, multinacionális megbízója számára keres PLC Mérnököt.
Feladatok:

• Automatizált, PLC vezérlésű gépek folyamatvezérlő programjainak fejlesztése a gyártási területen
• Új gépek átvételében, tesztelésében és beüzemelésében való aktív részvétel
• Szériagyártás támogatása, folyamatok javítása
• Gépek stabilitásának növelése, ciklusidő optimalizálása
• Technikai specifikációk készítése
• Beszállítókkal való egyeztetések, dokumentációkészítés

Elvárás:

• PLC programozói tapasztalat
• Mechatronikai mérnöki, Villamosmérnöki vagy egyéb releváns végzettség
• Összeszerelési és gyártási folyamatok ismerete
• Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

• Versenyképes juttatási csomag
• Nemzetközi tanulási lehetőség és projektekben való részvétel
• Innovatív, rugalmas vállalati környezet

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30