Alkalmazás migrációs és infrastruktúra szakértő (TB-9469)

2019-11-20-Budapest-IT/Telekom
Nagy múlttal rendelkező pénzügyi szektorban tevékenykedő partnercégünk Alkalmazás migrációs és infrastruktúra szakértő pozícióba keres kollégát budapesti irodájába.
Feladatok:

• Aktív részvétel meglévő termékek, szolgáltatások migrálásában
• Aktív résztvétel komplex fejlesztési projektek integrációjának tervezésében
• Alkalmazás és szolgáltatás fejlesztők infrastruktúra oldali támogatása
• Megtervezi az adott alkalmazás/szolgáltatás migrációját egy új platformra (high level infrastruktúra tervezés)
• Részvétel a meglévő architektúra, alkalmazás környezetek, interfészek, kommunikációs mátrixok felmérésében
• Segítségnyújtás dobozos termékek illesztési és migrációs feladatainak ellátásában
• Aktívan részt vesz a migrációs projekt kommunikációjában, szakmai prezentációkat készít
• Támogatja a PM-et a részletes migrációs/élesítési tervek létrehozásában, követésében, módosításában

Elvárások:

• Felsőfokú szakirányú végzettség
• Minimum 3 éves hálózati rendszergazdai és hálózat virtuálizációs tapasztalat
• Szolgáltatás alapú IT megközelítés és szemlélet
• Publikus/Privát felhő koncepciók ismerete
• Routing-switching ismeret
• DC networking ismeret és tapasztalat
• Legacy és next-gen firewall ismeret
• WAF alapok, Proxy technológiák ismerete
• Tűzfal adminisztráció, tűzfal audit és változáskezelés ismerete
• HA technológiák ismerete a hálózat és firewall területen
• LoadBalancer technológiák és megvalósítások ismerete. (F5 BIG IP, NSX)
• Központosított hálózati konfiguráció menedzsment jártasság
• Gyártói megoldások ismerete: Arista (Cloudvision), F5 BIG IP, Juniper, Vmware NSX
• Software defined network megoldások ismerete: VMware NSX, mikroszegmentáció
• Eszközök automatizációja API alapon, script írás és eszköz natív programozás, automatizációs szakértők hálózat oldali támogatása
• VMware vRA/vRO, vagy más orchestrator alapú automatizáció logika ismerete, CMDB és CI object modell szemlélet
• Általános tudással rendelkezik:
• AD integrált DNS, OU struktúrák, Group policy konfiguráció terén
• Automatizáció (Ansible, PowerShell, stb…) terén
• Konfiguráció, menedzsment, monitoring megoldással szerzett tapasztalat (System Center család termékeivel: SCCM, SCOM, VMM)
• Patch management és image/template karbantartás
• Műszaki dokumentációban való jártasság, véleményezés és készítés (Rendszertervek, DRP, LDD)
• Jártasság változáskezelésben, ticketing rendszerekben
• Gyártókkal való együttműködés hibakezelésben, javításban
• Software-defined, HCI megoldások ismerete
• Alapszintű hardware management kezelés
• Angol nyelvismeret szakmai szövegek olvasására és megértéséhez

Előnyt jelent:

• Szerverhoszting üzemeltetésben szerzett tapasztalat
• Tapasztalat nagyvállalati rendszereket érintő kritikus szolgáltatások change management-jének network oldali tervezésben, kivitelezésben
• Üzleti, műszaki igények transzformálása időtálló és üzemeltethető hálózati megoldásokkál
• Tapasztalat egyéb virtualizációs megoldásokban (VMware)
• Multinacionális környezetben szerzett gyakorlat IT támogatásban, üzemeltetésben
• Szolgáltatás és termék központú attitűd
• Nyitott, rugalmas gondolkodásmód
• Multi-tenant környezetek elvárásainak ismerete, komplex és rendszerben való gondolkodás
• Linux alapismeret
• Információ biztonsági ismeretek
• 3-5 év szakmai tapasztalat
• Aktív fórum, szakmai közösség tagság, érdeklődés új technológiák iránt

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30