Adatvédelmi Programvezető (HÉ-9376)

2019-07-11-Budapest-Egyéb
Multinacionális partnerünk megbízásából tapasztalt jelentkezőket keresünk a következő nyitott pozícióba: Adatvédelmi Programvezető.
Feladatok:

• Személyes adatok megőrzésével és törlésével kapcsolatos szabályozási környezet menedzselése
• Az adatok törlésére vonatkozóprogram tervének naprakészen tartása
• Adatvédelemmel kapcsolatos projektek felügyelete, javaslattétel új projektek indítására, különös tekintettel az adattörlésre
• Kapcsolattartás, riportolás az cég futó adatvédelmi programja felé
• Adatvédelmi projektekben való szakmai részvétel

Elvárások:

• Felsőfokú szakirányú (jogi és vagy közgazdasági) végzettség
• Minimum 2-3 éves projektvezetői tapasztalat
• MS Office felhasználói szintű ismerete
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• GDPR alapos ismerete, tapasztalat adatvédelmi területen előnyt jelent
• Szakmai (jogi) angol nyelv felsőfokú ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés
• Kihívásokkal teli, érdekes munka
• Nemzetközi környezet
• Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30