Kockázati rendszerszervező (SE-9341)

2019-05-29-Budapest-IT/Telekom
Partnerünk, a hazai bankszektor jelentős képviselője megbízásából keresünk motivált kollégákat KOCKÁZATI RENDSZERSZERVEZŐ pozícióba. Ha szeretnél részt venni egy Magyarországon egyedülálló projektben, akkor téged keresünk.
Feladatok:

• A bankcsoport kockázatkezelési adatvagyon gazdálkodásának fejlesztése, részvétel banki információ-szolgáltató rendszerek fejlesztésében;
• Kockázatkezelési adatvagyon megőrzésére, kockázati adattárház fejlesztésére, adatminőség javítására irányuló program feladatainak végrehajtása, vonatkozó munkacsoportok munkájának irányítása;
• Kockázatkezelési adatpiacok építése, működést, fejlesztést célzó specifikációk, szabályzatok megírása;
• Kockázatkezelési rendszerfejlesztések összehangolása, key-user szerepkör;
• Aktív együttműködés BI és IT területekkel, adatvagyont felhasználó társosztályokkal, szakterületi érdekképviselet bizottságokban, munkacsoportokban;
• Rendszer beállítási, -paraméterezési feladatok, jogosultság kezelés;
• Rendszeres riport igények, illetve eseti kockázati adatlekérdezések önálló és koordinatív jelentés szolgálati tevékenységen keresztüli kielégítése;
• Beszámoló és tájékoztató anyagok, ad-hoc elemzések készítése a vállalat legfontosabb témáiban.

Elvárások:

• Felsőfokú gazdaságinformatikai, gazdasági és / vagy informatikai végzettség;
• Pénzügyi, IT vagy tanácsadási szektorban szervezett minimum 2 éves tapasztalat;
• Részvétel komplex adatvagyont érintő projektek végrehajtásában, adattárház fejlesztésben;
• Képesség átfogó rendszer összefüggések feltérképezésére, üzleti igényeket támogató adatstruktúrák és –piacok felépítésére, működtetésére;
• Rendszerszemlélet, lényeglátás, kiemelt logikai képességek, IT – Üzlet közti tolmács szerepkör;
• Önálló, megoldáskereső, eredményorientált hozzáállás, terhelhetőség, precizitás;
• Adatbázis kezelési ismeretek, SQL ismeret, MS Office (Excel, PowerPoint, Access, Visio)
• Középszintű angol nyelvtudás;

ELŐNYT JELENT:
• Banki, pénzügyi, tanácsadói területen (Big4) szerzett BI és / vagy folyamatfejlesztői tapasztalat;
• Részvétel banki kockázatkezelési, adatvagyon gazdálkodási feladatokban;
• Jó prezentációs képesség, magabiztos kommunikáció.

Amit kínálunk:

• Részvétel a Bank kockázatkezelési stratégiájának kialakításában, megvalósításában; adatvagyon gazdálkodásában;
• Változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok;
• Versenyképes jövedelem,
• Célzott szakmai tréningek, képzések;
• Támogató, jó hangulatú csapat

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30