Beszerző (HÉ-9338)

2019-09-27-Alsónémedi-Beszerzés/Logisztika
Magyarország egyik legrégebb óta jelen lévő, vezető kiskereskedelmi lánca számára keresünk Beszerző pozícióba szakembereket.
Feladatok:

– Beszerzési tárgyalások folytatása
– Tenderezési folyamat lebonyolítása
– Ár és szerződésekkel kapcsolatos tárgyalások vezetése
– Kategóra management
– Piackutatás és belső elemzések készítése
– Beszállítói kör bővítése, fejlesztése
– Reklamációkezelés
– Folyamatok optimalizálásában való részvétel

Elvárások:

– Vállalkozói szellem, jól kommunikációs és meggyőző képesség
– Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
– Alapos IT felhasználói ismeretek
– Felsőfokú végzettség (gazdasági, műszaki vagy agrár szakon befejezett tanulmány)

Amit kínálunk:

– Saját ötletek megvalósításának lehetősége
– Csapatmunkát, amelyben a kreativitás, a kezdeményezés és az elkötelezettség értéket képvisel
– Hosszú távú, stabil munkahelyet egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál
– Versenyképes fizetést és juttatásokat
– Céges gépjármű, mobiltelefon

Munkavégzés helye: Alsónémedi

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30