Product Owner (SE-9331)

2019-07-11-Budapest-IT/Telekom
Partnerünk a nemzetközi informatikai piac dinamikusan fejlődő, jelentős referenciákkal rendelkező szolgáltatója. 1999-es megalakulása óta sikeresen támogatja ügyfeleit abban, hogy hatékonyabbá és versenyképesebbé váljanak. Leányvállalatai vannak Ausztriában, Magyarországon, Németországban, Romániában, Szerbiában, Szlovákiában és további képviseletek megnyitását tervezi Kelet-Európában. Nemzetközi jelenlétének köszönhetően naprakész ismeretekkel rendelkezik az európai informatikai piacokról és azok tendenciáiról.
Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk Product Owner pozícióba kollégát budapesti munkavégzéssel.
Feladatok:
• Scrum metodológia alapján való együttműködés fejlesztőkkel, és tesztelőkkel
• Backlog management, User Story és specifikáció készítés
• Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel
• Csapatszintű döntések közvetítése, teljeskörű felelősség a termék jövőjéről

Elvárás:
• Agilis módszertan ismerete
• Product Owner feladatkörben szerzett minimum 2 év releváns tapasztalat
• Tapasztalat IT szektorban
• Magabiztos szakmaival bővített angol nyelvtudás írásban és szóban

Szükséges Kompetenciák:
• Jó csapatjátékos
• Fejlett probléma-megoldási- és együttműködő készség
• Jó kommunikációs készség
• Igényes, precíz dokumentálási készségek
• Motiváció új technológiák elsajátítására

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Változatos munkavégzés, kihívó feladatok
• Kiváló munkahelyi körülmények
• Fiatal, dinamikus csapat

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30