Termékfejlesztő aktuárius (SZJ-9325)

2019-05-08-Budapest-Egyéb
Multinacionális partnerünk megbízásából tapasztalt jelentkezőket keresünk a következő nyitott pozícióba: Termékfejlesztő Aktuárius
Feladatok:

– Életbiztosítási termékek kidolgozásában és módosításában való közreműködés
– Termék árazásban, díjkalkulációban, profittesztelésben történő részvétel
– Termékek jövedelmezőségének, teljesítménymutatóinak nyomonkövetése
– TKM és PRIIPs KID számításokkal kapcsolatos feladatok
– Termékekhez kapcsolódó kalkulátorok készítése és karbantartása
– Részvétel a területet érintő IT fejlesztések specifikációjában, tesztelésében
– Kimutatások és elemzések készítése, társosztályok aktuáriusi számításokkal való támogatása, felügyeleti adatszolgáltatás

Amit kínálunk:

– Stabil, multinacionális vállalati háttér
– Részvételi lehetőség innovatív projektekben
– Egy jó hangulatú, fiatalos csapatban dolgozhatsz
– Támogató munkahelyi légkö

Elvárások:

– Minimum 1 éves (élet)aktuáriusi tapasztalat
– Felsőfokú szakirányú (aktuárius, matematikus, gazdasági informatikus végzettség)
– Microsoft Office programok magas szintű ismerete, adatbázis kezelésben szerzett tapasztalat (Excel, Word, PowerPoint, Access, VBA, SQL)
– jó kommunikációs képesség, proaktivitás, új ismeretekre való nyitottság
– jó problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodásmód
– Önálló munkavégzés képessége
– Angol nyelvtudás (középszint)
– R programnyelv ismerete előny

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30