Informatikai rendszerszervező- (KA-8653)

2018-05-30-Budapest-IT/Telekom
Keressük Informatikai rendszerszervező pozícióba leendő munkatársunkat, aki szívesen tartozna egy stabil, de folyamatosan fejlődő, nemzetközi környezetben és különleges, hazánkban egyedülálló iparágban működő vállalathoz.
Feladatok:
• Aktív közreműködés a felhasználói igények felmérésében, elemzésében és specifikálásában
• Újonnan bevezetendő rendszerek kapcsán a felhasználói igények megvalósításához szükséges koncepcionális és műszaki tervek, specifikációk elkészítése
• Meglévő vagy bevezetés alatt álló informatikai rendszerek fejlesztéséhez, bevezetéséhez szükséges funkcionális-, és rendszerspecifikációk elkészítése, illetve a külső partner által készített specifikációs és egyéb dokumentumok szakértői véleményezése
• Jelentősebb volumenű, informatikai rendszereket érintő fejlesztések megvalósításának menedzselése, a megvalósítás szakmai támogatása
• Folyamatos kapcsolattartás belső és külső fejlesztőkkel, illetve az igénylő üzleti területekkel;
• A felsorolt feladatok kapcsán szükséges egyéb elemzések, specifikációk, dokumentációk elkészítése

Elvárások:
• Műszaki, informatikai vagy gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettséggel
• 3-5 éves releváns rendszerszervezői tapasztalat
• Középfokú angol nyelvismeret
• Informatikai fejlesztések menedzselésében szerzett tapasztalat
• Projekt vezetői véna
• Proaktív, motivált hozzáállás
• Innovatív, kreatív, strukturált gondolkodásmód
• Csapatjátékos

Amit kínálunk:
• Teljes életpályára kínál lehetőséget
• Világelső és innovatív technológiai megoldásokat fejleszt, alkalmaz
• Versenyképes juttatási csomag
• Jelentős hangsúlyt helyez a vállalat az egészségmegőrzésre és a prevencióra
(szűrővizsgálatok, üzem- és szakorvosi jelenlét, magas színvonalú orvosi ellátás minden szinten)
• Sportolási lehetőség (Konditerem, Sportkörök)
• Parkolás
• Étterem

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30