Folyamatszervező Szakértő (SZJ-8524)

2018-05-18-Budapest-Egyéb
Biztosítási szektorban tevékenykedő partnercégünk budapesti irodájába Folyamatszervező Szakértő pozícióba kollégát keresünk.
Feladatok:

• Az értékesítési hálózat működését érintő ügyviteli folyamatok kialakítása, módosítása (közvetítői szerződések, biztosításközvetítés, állománykezelés, intervenció, stb)
• Kapcsolódó informatikai fejlesztések egyeztetése, megrendelése, tesztelése, a szabályozó belső utasítások, folyamatleírások összeállítása
• A dokumentumok, nyomtatványok tartalmának rendszeres és szükségszerű felülvizsgálata, a szükséges módosítások egyeztetése a szakterületekkel, és a változások átvezetése
• Az értékesítési hálózat és a folyamatokban részt vevő munkatársak szakmai támogatása, és tájékoztatása a mindennapi működést érintő kérdésekben.
• Az üzletág által kezdeményezett projektek teljes körű lebonyolítása
• Aktív részvétel a társterületek által kezdeményezett projektekben
• Értékesítési hálózat rendszeres tájékoztatása e-mailben és/vagy személyes konzultáció keretében az értékesítési folyamatokat érintő szabályokról, és azok változásáról
• A feladatokhoz kapcsolódó statisztikák, riportok összeállítása, határidőre történő lejelentése

Elvárások:

• Felsőfokú végzettség,
• Pénzügyi szektorban, hasonló területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat
• Magabiztos MS Office ismeretek (Excel, Word, PowerPointt)
• Proaktív hozzáállás
• Precizitás, terhelhetőség
• Határidők pontos betartása
• Nyitottság az új ismeretek elsajátítására
• Kiváló a szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
• Munkáddal szembeni igényesség, kitartó, magas színvonalú és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

• Stabil, professzionális, multinacionális háttér
• Dinamikus, jó hangulatú csapat
• Prémium munkakörnyezet
• Változatos feladatkör, önálló felelősségi körrel

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30