IT Biztonsági Szakember (TB-8499)

2018-04-10-Budapest-IT/Telekom
Nagy múlttal rendelkező pénzügyi szektorban tevékenykedő partnercégünk IT Biztonsági Szakember pozícióba keres kollégát budapesti irodájába.
Feladatok:

• Hardver-, szoftver- eszközök és eljárások tesztelése és véleményezése biztonsági szempontokból
• Magyar és nemzetközi informatikai biztonsági követelményeknek, sztenderdeknek, törvényi előírásoknak való megfelelés vizsgálata
• Magyar és angol nyelvű biztonsági jelentések, elemzések, beszámolók készítése, fordítása, bemutatása a vezetőség számára
• Biztonsági szabályzatok készítése, rendszeres aktualizálása
• Kapcsolattartás a fejlesztéssel, az üzemeltetéssel, a felhasználókkal és a külső partnerekkel

Elvárások:
• Műszaki/informatikai főiskolai vagy egyetemi végzettség
• Tárgyalóképes angol nyelvismeret (Elvárás az angol nyelv napi szintű használata, szóban és írásban egyaránt)
• Legalább 4-5 éves IT biztonság területén szerzett releváns tapasztalat
• Igazolt szakmai tapasztalat információbiztonsági sérülékenységek elemzésében, különösen az új technológiák, platformok terén
• Megbízható szakmai tudás és ismeret operációs rendszerek, pénzügyi rendszerek valamint adatbázis kezelés tekintetében
• Az iparági/szakmai legjobb gyakorlatok, trendek naprakész ismerete
• Informatikai biztonsági szabványok, IT technológiák ismerete
• Kiváló kockázatkezelési és elemzési készség
• Strukturált gondolkodás, kiemelkedő problémamegoldó készség
• Nyitottság szakmai információk megszerzésére és a folyamatos fejlődésre
• Kiváló együttműködési képesség
• Kiváló szóbeli/írásbeli kommunikációs és dokumentáció képességek (angol nyelven is), jártasság szabályzatok, eljárásrendek készítésében és kommunikálásában

Előnyt jelent:
• Pénzügyi szektorban és/vagy csoportszintű működésben, multinacionális nagyvállalatnál szerzett tapasztalat

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30