PHP fejlesztő (TN-8352)

2018-04-03-Budapest-IT/Telekom
Érdekel a webfejlesztés és van is benne tapasztalatod? Szeretnél egy dinamikus cégnél dolgozni, ahol ráadásul a tőzsdei rendszerekkel is megismerkedhetsz? Ha igen, akkor ez a TE LEHETŐSÉGED! Ügyfelünk részére keresünk lelkes és megbízható szakembert PHP fejlesztő munkakörbe.
Feladatok:

– Nagy látogatottságú weboldalak elkészítésében/fejlesztésében való részvétel
– Adatszolgáltatás, adatok vizuális megjelenítésével kapcsolatos fejlesztések
– Cégünk egyéb fejlesztési projektjeiben való részvétel
– Tesztelés és dokumentálás

Elvárások:

– Szakirányú informatikai végzettség
– Objektum orientált PHP programozásban magas szintű jártasság
– SQL átfogó ismerete
– MVC keretrendszerek ismerete (Laravel előny)
– Verziókezelésben szerzett tapasztalat (Git, SVN)
– JavaScript, HTML, Ajax, CSS
– Logikus gondolkodás, proaktív hozzáállás, folyamatos tanulás
– Csapatmunkára való alkalmasság

Előnyök:

– Komplex rendszerek fejlesztésében, tervezésében szerzett tapasztalat
– Nagy terhelésű rendszerek fejlesztésben szerzett tapasztalat
– Bootstrap jártasság
– Linux ismeret
– Biztonsági megoldások ismerete

Amit kínálunk:

– Versenyképes fizetés
– Változatos technológiákat alkalmazó nagy terhelésű rendszereket, amik kiváló terepet nyújtanak a szakmai fejlődésedhez
– Barátságos és modern vállalati kultúrát
– Jó csapatot és színvonalas munkakörnyezetet az Árpád híd budai hídfőjénél

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette az érdeklődését, MS Word formátumú, részletes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét küldje be az nikolett.toth@itjobs.hu e-mail címre.

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30