Mobilapp fejlesztő (SE-8100)

2018-04-05-Budapest-IT/Telekom
Jelentős méretű IT projekteket (állami és versenyszférából érkező) szállító partnerünk számára keresünk Mobilapp fejlesztőket. Hazai jelenlét mellett komoly fókusz van a nemzetközi porondon is.
A cég sok éves múlttal rendelkezik, büszkék arra, hogy rövid határidőre sikerült leszállítaniuk robosztus rendszereiket.
A fejlesztők scrum csapatokban dolgoznak, így hasznos, ha van ilyen irányú ismereted, tapasztalatod.
Főbb feladatok

• Mobil applikációk tervezése és fejlesztése Android és iOS környezetben, együttműködve más fejlesztői csapatokkal
• Alkalmazások fejlesztői és unit tesztelési feladatainak ellátása
• Storyk alapján való fejlesztés és dokumentáció
• Clean code elvek betartása
• Tesztvezérelt fejlesztés a minőség és könnyebb tovább fejlesztés érdekében
• Kód reviewban való részvétel
• Szükség esetén az új technológiákra gyors reagálás

Elvárások

Szakmai elvárás:

• Műszaki területen szerzett főiskolai vagy egyetemi végzettség
• Android SDK, Gradle, Android Studio ismeretek és/vagy iOS SDK, CocoaPods, XCode fejlesztésben szerzett legalább 3 év tapasztalat
• Objektumorientált fejlesztői szemlélet
• TDD alapú fejlesztés
• Scrum / Kanban ismeretek
• Google és Apple design guideline ismerete

Előnyt jelent

• Swift tapasztalat
• GIT, SVN ismerete
• Adatbázis tervezésben szerzett gyakorlat
• Angol nyelv aktív középfokú ismerete

Személyiségre vonatkozó elvárások:
• Rendszerszintű gondolkodásmód
• Önálló munkavégzés és csapatmunkában való részvétel
• Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
• Felelősségteljes, kreatív feladatokra nyitottság

Amit kínálunk:

• Változatos hazai és nemzetközi projektek a legmodernebb technológiákra alapozva (Enterprise környezet)
• Üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek fejlesztése (és üzemeltetése)
• Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében
• Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség
• Stabil vállalat, fiatalos munkahely
• Dinamikus, szakmailag tapasztalat, széles látókörű kollégák, csapat és vezetőség
• Jól megközelíthető, felszerelt modern iroda
• Versenyképes bérezés

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30